Regenerace travních ploch

Zabýváme se renovacemi travních ploch pro golfová hřiště, fotbalové trávníky a soukromé zahrady.

Specializujeme se na vertikutace, skarifikace, aerifikace, stavby greenů a odpališť, lokální a plošné přesevy trávníků.

Ke své práci používáme celou řadu strojů tak, aby výsledek nejlépe vyhovoval zákazníkovu přání.

Pro bližší informace:

Vojtěch Mistr
+420 723 489 095
mistr@engelmann.cz


Námi používané stroje:
  • Graden Countor Sand Injection
  • Garden Swing Wing
  • Carier
  • Verti-Drain (různé typy)
  • Pro Core 648
  • Planet Air

Projektové středisko

Pro bližší informace:

Bc. zdeněk Lanta
+420 605 168 076
lanta@engelmann.cz

Zabýváme se rekonstrukcemi a úpravami stávajících i nových golfových hřišť, sportovišť dále pak soukromé i veřejné zeleně. V rámci kterých, poskytujeme odborné konzultace a dozorování staveb.

Provádíme související krajinářské úpravy, jako jsou výsadby stromů a keřů včetně rozvojové péče a zakládání trávníků setím i pokládkou travních koberců. V neposlední řadě i realizace závlahových systémů.

Při těchto našich činnostech spolupracujeme s nejlepšími českými i zahraničními odborníky a dodavateli, tak abychom zajistili Vaši maximální spokojenost.

Distribuce písků Sibelco

Pro bližší informace:

Ing. Jiří lahodný
+420 775 310 441
lahodny@engelmann.cz

Se zvyšujícími se nároky na sportovní plochy není jednoduché vytvořit povrch, který bude splňovat požadavky dnešních sportovců. Pro vytvoření kvalitního povrchu je třeba kvalitních materiálů, a proto jsme rádi, že jsme se stali výhradním distributorem písku pro sportovní plochy firmy Sibelco pro Českou a Slovenskou republiku. Jde o širokou škálu písků různých zrnitostí.

Díky akreditované laboratoři v UK jsme schopni diagnostikovat Váš problém a navrhnout jeho spolehlivé řešení, které splní vaše dlouhodobé cíle. Při nových výstavbách jsme vám také schopni, na základě vašich požadavků, pomoci sestavit odpovídající substrát a po dobu celé výstavby s vámi veškeré procesy konzultovat tak, aby výsledek odpovídal nejvyšším standardům.

Firma Sibelco působí ve více než 40 zemích a jejími zákazníky jsou sportovní kluby na té nejvyšší úrovni. Příkladem může být anglická Premier League, kde všechny kluby hrající tuto nejvyšší soutěž, mají své hlavní hřiště i tréninkové centra postaveny na substrátech vytvořených právě firmou Sibelco.